Dlaczego Inelt?

Ponieważ gwarantujemy Państwu:

Pewność i usługi godne zaufania

Nasza firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, a specjalistyczna wiedza naszych inżynierów jest stale poszerzana. Posiadamy wszystkie wymagane przez prawo uprawnienia pozwalające nam wykonywać i nadzorować dowolne prace elektryczne oraz projektować. Wykonaliśmy już wiele, różnej wielkości projektów inwestycyjnych, współpracując z różnego rodzaju klientami. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że profesjonalnie zrealizujemy, od początku do końca każdą inwestycję, której się podejmiemy.

Poczucie bezpieczeństwa i spokoju

Najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników instalacji i urządzeń elektrycznych, dlatego bezpieczeństwo elektryczne stawiamy zawsze na pierwszym miejscu i nie uznajemy dróg na skróty. Każde urządzenie i każda instalacja, którą wykonujemy jest objęta odpowiednim układem zabezpieczeń i przed oddaniem do użytku wykonywane są niezbędne pomiary. Przy realizacji projektów inwestycyjnych, bardzo rygorystycznie podchodzimy do zasad BHP. Każda budowa jest inna, dlatego przed przystąpieniem do pracy wszyscy nasi pracownicy przechodzą niezbędne szkolenie.

Kompleksową obsługę

Jesteśmy zespołem inżynierów specjalizujących się w elektrotechnice. Nauka ta znajduje swoje odzwierciedlenie w wielu układach i instalacjach, dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę wszystkich instalacji elektrycznych, elektronicznych, chłodniczych i układów automatyki. Projektujemy instalacje i układy, realizujemy inwestycje, wykonujemy pomiary i badania, serwisujemy, a także dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i zaplecze techniczne we wszystkich oferowanych usługach.

Uczciwość, szczerość i dostępność

W interesach cenimy sobie uczciwą i szczerą współpracę. Jesteśmy zawsze uczciwi wobec naszych klientów i partnerów biznesowych. Uważamy, że jest to podstawa dobrych relacji i zadowolenia każdej ze stron transakcji. U nas mają Państwo bezpośredni kontakt z właścicielami firmy oraz inżynierami – bez żadnych pośredników i przedstawicieli handlowych. W razie nagłej awarii mogą Państwo od razu dzwonić bezpośrednio do naszych inżynierów, którzy pomogą rozwiązać problem w możliwie jak najkrótszym czasie.

Wysoką jakość, nowoczesność i energooszczędność

Zaraz po bezpieczeństwie, jakość wykonywanych usług jest dla nas najważniejsza. Dążymy w tej dziedzinie do doskonałości, mając na uwadze, że każda wykonana praca jest naszą wizytówką. Oferujemy tylko sprawdzone technologie najwyższej jakości, zapewniając naszym klientom spokój, komfort, oszczędność energii i możliwość korzystania z zaawansowanych technologii. Wierzymy w innowacyjność technologii, więc chętnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania, do których zawsze jesteśmy w pełni przygotowani. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, jesteśmy ich autoryzowanym dystrybutorem, dlatego mamy pewność jakości którą oferujemy. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak Bosch, Eaton, Legrand, Jean Mueller, Danfoss, York, IntroX, Fermax, EasySolar itp, które charakteryzują się najwyższą jakością.

 

Wykonujemy więcej niż usługi elektryczne – dostarczamy rozwiązania