Inteligentny budynek – nowa oferta

fif-logoNasza oferta została poszerzona o produkty skierowane głownie do klientów indywidualnych. Jest to system inteligentnego budynku oraz elementy automatyki budynkowej sterowane aplikacją w telefonie komórkowym.

Oferowany przez nas system to system przewodowy polskiej firmy F&F – F&Home. Jest to oferta skierowana przede wszystkim dla nowo-budowanych oraz remontowanych budynków (lub mieszkań). Instalacja inteligentnego budynku to znaczna poprawa komfortu, a także oszczędności generowane dzięki sterowaniu ogrzewaniem. System daje nam możliwość zdalnego sterowania wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w domu – oświetlenie, gniazda, rolety, brama, ogrzewanie (sterowanie zaworami). Zarządzać domem możemy z panela dotykowego umieszczonego na ścianie, z tabletu, z telefonu lub przez internet. Możliwości są ograniczone tylko naszą wyobraźnią.

Dla klientów, którzy mają już wykończony dom lub mieszkanie mamy w ofercie urządzenia automatyki budynkowej typu Plug&Play. Jest to system PROXI. Urządzenia te łączą się z telefonem (lub tabletem) poprzez Bluetoth. Za pomocą prostej aplikacji możemy sterować oświetleniem, gniazdami, roletami, bramą i innymi urządzeniami elektrycznymi (włącz/wyłącz). System PROXI można konfigurować dowolnie i dowolnie rozszerzać – nie jest potrzebny żaden serwer. Odbiorniki mieszczą się np. w obudowie lampy lub w puszce od gniazdka.

Więcej informacji o systemie F&Home można znaleźć na stronie producenta: F&Home

Zachęcamy do kontaktu z nami po więcej informacji.

proxi02