Leasing

GRENKELEASING.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy możliwość rozliczania niektórych inwestycji poprzez leasing. Pozwala to Państwu opłacać inwestycję w ratach leasingowych, dzięki czemu nie muszą Państwo posiadać całej kwoty w chwili zakupu.

Oferta podlegająca Leasingowi

Poprzez leasing można finansować zarówno małe inwestycje jak i duże. Minimalna wartość inwestycji podlegająca leasingowi to 3.000,00 zł, a raty można rozłożyć na okres 18 do 48 miesięcy. Niestety cała nasza oferta nie podlega leasingowi. Leasing możemy zaproponować przy realizacji inwestycji z poniższych kategorii:

Monitoring

Oświetlenie LED

Klimatyzacja

Obsługa leasingu – GRENKE

Naszym partnerem obsługującym leasing jest firma GRENKELEASING Sp. z o. o. Działa ona w ramach międzynarodowego koncernu GRENKELEASING AG z Baden-Baden, obecnego na niemieckim rynku finansowym od lat 70-tych. Jest to jedna z największych niezależnych firm leasingujących środki trwałe, niezwiązana z żadnym producentem ani bankiem. GRENKELEASING specjalizuje się w leasingowaniu nowoczesnych technologii – właśnie takich jakie oferuje nasza firma.

Korzyści i prostota leasingu

  • Najważniejsza korzyść to możliwość zakupu inwestycji bez naruszania kapitału firmy. Inwestycja jest zrealizowana i spłacana w ratach leasingowych. Mogą Państwo bez naruszania kapitału korzystać z nowoczesnych technologii, poprawiających bezpieczeństwo, komfort i generujących oszczędności.
  • Leasing, który oferujemy jest prosty i przystępny, decyzja o przyznaniu zapada błyskawicznie. Ilość wymaganych dokumentów do umowy leasingowej jest minimalna. Według standardów GRENKE do podjęcia decyzji wystarczą: wniosek, dokumenty tożsamości osób z reprezentacji firmy oraz dokument rejestrowy.
  • Leasing jest korzystny podatkowo, wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym, gdyż raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu.
  • Leasing, w przeciwieństwie do zakupu, nie narusza zdolności kredytowej ani nie obciąża bilansu. Urządzenia pozostają własnością leasingodawcy, tak więc – inaczej jak przy zakupie – stosunek kapitału własnego do sumy bilansowej czy kapitału własnego do majątku firmy nie prowadzi do pogorszenia kondycji firmy. Oznacza to, że korzystanie z nowej technologii, jednocześnie poprawia wypłacalność Państwa firmy, wynik w bilansie oraz rating firmy.