O nas

Firma Inelt

Nasza firma jest firmą usługową, która koncentruje się na działalności w dziedzinie zaawansowanej elektrotechniki. Realizujemy projekty inwestycyjne i wykonujemy usługi serwisowe. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Posiadamy własne biuro projektowe. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego. Naszą dewizą jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Usługi wykonywane są profesjonalnie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi i przepisami, a urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo użytkowników instalacji i przykładamy do tego zagadnienia ogromną wagę. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna i szeroka wiedza są gwarancją rzetelnie wykonywanych usług i zadowolenia klienta, a także pozwala nam na jego kompleksową i profesjonalną obsługę.

Misja

Naszą misją jest służyć naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w celu realizacji przedsięwzięć i marzeń innych ludzi, poprawy bezpieczeństwa elektrycznego oraz w propagowaniu ekologicznych rozwiązań. Pragniemy to osiągnąć przez wykonywanie usług elektrotechnicznych przy wykorzystaniu naszej specjalistycznej wiedzy i najlepszych jakościowo technologii.

Właściciel firmy

inż. Sylwester Dolata – właściciel

Założyciel firmy, projektant, inspektor i kierownik budowy, inżynier. Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Elektrotechnika. Posiada ponad 30 lat doświadczenia. Od początku swojej kariery zawodowej pracował przy zaawansowanych technologicznie systemach elektrycznych. Zanim założył firmę pracował w kilku przedsiębiorstwach zajmujących się elektroenergetyką. Zajmował stanowiska takie jak Kierownik Robót Elektrycznych, Specjalista ds. Energetycznych, Główny Energetyk. Od 1985 roku posiada uprawnienia budowlane pozwalające projektować instalacje elektrotechniczne oraz kierować budową, a także uprawnienia SEP D+E bez ograniczeń. Jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Zapraszamy do współpracy.

firma rodzinna