Monitoring, systemy SSWiN i SAP

MonitoringMonitoring wizyjny (kamery przemysłowe, CCTV) jest jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia mienia oraz nadzoru. Może poprawić bezpieczeństwo ludzi w zakładach pracy i w innych miejscach. Można zastosować monitoring analogowy lub innowacyjny i dający większe możliwości monitoring cyfrowy IP.

Systemy monitoringu IntroX

Oferujemy kamery i rejestratory firmy INTROX, które zostały już przez nas wielokrotnie przetestowane. Na niektórych obiektach działają one bez zarzutu od ponad 10 lat. Porównywaliśmy produkty firmy INTROX z produktami innych producentów i mało kto oferuje tak dobre jakościowo kamery i rejestratory w podobnej, przystępnej cenie. Produkty firmy INTROX nie są najtańszymi dostępnymi na rynku, ale nie kierujemy naszej oferty do klientów, dla których najniższa cena jest jedynym kryterium wyboru sprzętu, który ma za zadanie chronić ich mienie oraz ludzi. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Monitoring analogowy
kamerySystemy analogowe, to podstawowe systemy telewizji przemysłowej. W skład systemu wchodzą:

 • kamery analogowe kolorowe, czarno-białe, z podświetlaniem podczerwienią, zdalnie sterowane głowice szybkoobrotowe,
 • rejestrator – 4, 8, 16 kanałów, wyjścia VGA, HDMI, BNC, możliwość zdalnego podglądu przez Internet na PC, tablecie, smartfonie
 • zasilacze – indywidualne dla każdej kamery, centralne, buforowe (z podtrzymaniem akumulatorowym)
 • okablowanie – do każdej kamery należy doprowadzić przewód zasilający i sygnałowy. Istnieje możliwość bezprzewodowej transmisji obrazu.

Monitoring cyfrowy IP
kamery ipNowoczesna technologia, innowacyjny system stwarzający ogromne możliwości monitoringu i nadzoru. Monitoring IP to innowacyjna i stale rozwijająca się technologia. Zapewnia znacznie większe możliwości niż monitoring analogowy. Najważniejszym aspektem są same kamery, które posiadają większą rozdzielczość (HD, FullHD i większe) niż kamery analogowe, a więc pozwalają na znacznie bardziej szczegółowy monitoring. Systemy takie są stosowane na stadionach, w galeriach handlowych, na dużych parkingach, w miastach jako monitoring miejski i wszędzie tam gdzie niezbędny jest obraz z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. W skład systemu wchodzą:

 • Kamery IP – o wysokiej rozdzielczości nawet 16Mpx, kamery WiFi, z możliwością zapisu obrazu na wbudowanej karcie pamięci, z podświetlaniem podczerwienią, zdalnie sterowane głowice szybkoobrotowe,
 • Switch z portami PoE – wymagany jeśli jest więcej niż jedna kamera. Pojedynczą kamerę można podłączyć do zwykłego Routera.
 • Serwer – do rejestracji obrazu z kamer i zdalnego dostępu do całego systemu
 • Okablowanie – Sieć okablowania jest prostsza, ponieważ każda z kamer jest podłączona tylko jednym przewodem ze switchem PoE (nie jest wymagane osobne zasilanie)

 

Nasza oferta – montaż kamer i systemów monitoringu

Oferujemy Państwu kompleksową realizację inwestycji. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego systemu monitoringu (analogowy lub IP) oraz odpowiednich kamer. Dzięki temu mają Państwo pewność, że inwestycja spełni Państwa oczekiwania.

Każdy system monitoringu powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dlatego zachęcamy do kontaktowania się z nami – pomożemy Państwu wybrać odpowiedni sprzęt spełniający Państwa oczekiwania.

W ramach obsługi Państwa inwestycji nasza firma oferuje:

 • Pomoc techniczną, doradztwo w zakresie wyboru i rozmieszczenia kamer
 • Sprzedaż produktów z oferty
 • Projekt, instalację, montaż
 • Serwis kamer oraz systemów monitoringu

 

Systemy alarmowe SSWIN i SAP

Nasza oferta obejmuje również systemy alarmowe:

 • SSWIN – System Sygnalizacji Włamania i Napadu
 • SAP – Sygnalizacja Alarmu Pożaru

Do realizacji instalacji systemów alarmowych posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Oferujemy wysokiej jakości systemy SAP produkcji firmy Bosch. W ramach inwestycji zapewniamy projektowanie systemów, dobór urządzeń, instalację, programowanie i serwis.